Kronospan to jeden z liderów w swojej branży. Jest producentem wysokiej jakości płyt meblowych, budowlanych i paneli podłogowych.

Kronospan stosuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oferuje szeroką gamę produktów, które wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem i jakością wykonania.

Dbałość o środowisko jest ważnym elementem strategii Kronospan. Stosowane są rozwiązanie wykorzystujące odnawialne źródła energii. Jest producentem materiałów drewnopochodnych oraz najwyższej jakości produktów dla branży meblarskiej.

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz współpraca z dużymi firmami sektora meblarskiego sprawia, iż Kronospan jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych dostawców półproduktów dla branży meblowej w Polsce i poza jej granicami.

Wodoodporny panel podłogowy Berid L008

Wodoodporne podłogi Larrgo (panele winylowe SPC) mogą być montowane w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu. Z powodzeniem stosuje się je także w kuchni czy łazience, czyli pomieszczeniach, gdzie mogą być narażone na wodę. Podłogi Larrgo produkuje się w 70 % ze sproszkowanego marmuru.

Jakie produkty znajdziemy jeszcze na stronie kronosfera.pl?

  • płyty meblowe
  • panele podłogowe wodoodporne
  • panele podłogowe laminowane
  • płyty pilśniowe
  • listwy przypodłogowe
  • płyty OSB

Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą Kronospan.

Kontakt

Kronospan Polska Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 1
78-400 Szczecinek

tel.: +48 94 37 30 100

e-mail: kronosfera@kronospan.pl