Sklep internetowy BRW zwycięzcą w kategorii „Dom i Ogród”

Nagroda dla BRW

Już od 11 lat Webstarfestival zajmuje się nagradzaniem najlepszych stron internetowych. Kategoria Dom i ogród w tym roku należała do serwisu BRW.com. Warto jest również zaznaczyć, że nie jest to jedyna nagroda jaką firma Black Red White otrzymała w ostatnim czasie za swój sklep internetowy.

XI edycja Konkursu obejmowała aż 19 kategorii tematycznych, w ramach których najlepszym stronom i kreacjom przyznano 20 statuetek. Zwycięską statuetkę w kategorii „Dom i ogród” otrzymał sklep internetowy BRW.com.pl

Na jury konkursu składają się najbardziej cenieni przedstawiciele polskiej branży internetowej. Do głównych kryteriów jakimi oceniają oni zgłoszone serwisy zaliczyć można m.in.: innowacyjność, wygląd graficzny, strukturę i nawigację strony, zawartość, funkcjonalność oraz prezentację wizerunkową i cele, dla których strona internetowa została stworzona. Ostateczne wyniki konkursu zatwierdzana są przez firmę audytorską KPMG, która poddaje je weryfikacji.

Warto jest również dodać, że sklep BRW.com.pl został w listopadzie doceniony w III edycji e-Commerce Polska Awards. W kategorii Design Roku dużych oraz średnich sklepów zdobył tytuł laureata.

Serwis BRW.com.pl łączy w sobie przede wszystkich dwie cechy: wizerunek i sprzedaż. Głównym zadaniem strony jest przedstawienie w atrakcyjny sposób produktów oferowanych przez markę oraz umożliwienie odnalezienie przez klientów mebli i dodatków dekoracyjnych, które będą odpowiednie dla każdego wnętrza.

Zestawienie zdjęć wysokiej jakości oraz obszernej bazy inspiracji pozwala w podjęciu decyzji nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Nie mniej ważnym elementem serwisu jest jego pełna dostępność na urządzeniach mobilnych. Stałą rozbudowę i realizację całego serwisu zapewnia Internet Software House Ideo Sp. z o.o.

Od chwili podjęcia decyzji, by mocniej zaznaczyć obecność w internecie, Black Red White inwestuje w liczne działania budujące pozycję marki w tym medium. Dzięki tak przyjętej strategii działania kanał e-commerce jest stale rosnącym źródłem przychodów Grupy. Nie bez znaczenia jest tu wysoka jakość serwisu internetowego brw.com.pl, który tworzymy i rozwijamy we współpracy ze specjalistami z Ideo. Ich aktywne i pełne pomysłów podejście pozwala wspólnie budować nasz wizerunek w sieci.” – podkreśla Magdalena Grzegorczyk Menedżer ds. E-Commerce w Black Red White.

Leave a Reply