Niech pokój nastolatka wyraża jego osobowość

Pokój młodzieżowy to własna przestrzeń młodego człowieka, zwykle wyrażająca jego barwną i żywiołową osobowość. Warto zauważyć, że dzisiejsi nastolatkowie doskonale orientują się w aktualnych trendach. W związku z czym nierzadko przejmują inicjatywę podczas aranżacji pokoju. I dobrze! Niech urządzanie pokoju stanie się zadaniem dla całej rodziny. Dodatkowo będzie to okazja do spędzenia czasu razem. Aby remont pokoju był zarówno efektywny i efektowny ważnym punktem będzie wybór odpowiednich mebli.

Jakie to są odpowiednie meble?

Te zaprojektowane zgodnie z panującymi trendami. Takie meble znajdziemy w salonach Meblik. Znajdziemy tam pojemne szafy, funkcjonalne biurka i wygodne łóżka dla nastolatka.
Sprawdźmy jakie zachwycające kolekcje mebli młodzieżowych oferuje Meblik?

Pokój dla nastolatki – moc dziewczęcych akcentów

pokój dla nastolatki
źródło: pokój dla nastolatki, meblik.pl

Większość nastolatek marzy o przytulnym kącie, który będzie tylko jej. Wymarzony pokój dla dorastającej dziewczyny to taki, który zachowując dziewczęcy styl jednocześnie będzie bardzo funkcjonalny. W pokoju nastolatki powinno znaleźć się miejsce na naukę, miejsce na pogaduszki z przyjaciółkami oraz na pracę twórczą. No i oczywiście nie zapominajmy o łóżku, które jest najważniejsze w każdej sypialni.

Meblik potrafi pogodzić w swoich produktach szalone pomysły aranżacyjne nastolatki z nieco pragmatyczny podejściem rodziców. Efektem są meble skonstruowane tak, aby zadowalać jakoś i funkcjonalnością oraz aby zachwycać nienaganną estetyką i wzornictwem, które będzie pasowało do osobowości młodej dziewczyny.

Kolekcja Fashion Pink przypadnie do gustu wszystkim nastolatkom zafascynowanym światem mody, a to za sprawą pastelowych kolorów i podkreślonych czernią motywów inspirowanych pracownią krawiecką. Z kolei kolekcja White Horse wyróżnia się zdobieniami z motywem szlachetnego konia, który idealnie odzwierciedla urok jeździectwa. Przeciwieństwem do rzeczywistych rozmiarów zwierzęcia, będzie tancerka z kolekcji Dance, które zachwyci miłośniczki tańca. Dla odkrywczyń ciekawych świata dedykowana jest kolekcja Travel.

Pokój dla nastolatka – mocne akcenty

Meble Real Madryt

Trzeba przyznać, że dorastający chłopcy w większości interesują się piłką nożna i motoryzacją. Przepis na pokój, do którego nastolatek będzie codziennie chętnie wracał jest prosty i znajdziesz go w ofercie sklepu Meblik. Znaleźć nastolatka, który obojętnie przejdzie obok pokoju na licencji FC Barcelona, Realu Madryt, Legii Warszawa czy nawiązującego do Kadry Polski w piłce nożnej? Mission Impossible! Dla podkreślenia piłkarskiego charakteru pokoju, a zarazem do dodania mu jeszcze większej funkcjonalności, sprawdzą się mega wygodne i efektowne pufy dla dzieci w kształcie piłki futbolowej.

Nawiązując do fascynacji motoryzacją – Meblik proponuje nasyconą ognistą czerwienią kolekcję mebli Drift. Dla tych, którzy nie są fanami piłki nożnej i nie mają bzika na punkcie motoryzacji znajdzie się alternatywa. Kolekcje Comisc i Grafitti Art będą w sam raz dla miłośników rysunku i sztuki alternatywnej. Natomiast dla komputerowych geeków (i nie tylko) poczują klimat w pokoju urządzonym kolekcją LOL. Warto pamiętać, aby pokój nastolatka był spersonalizowany i unikatowy jak sam nastolatek.

Więcej znajdziesz na:

Leave a Reply