Mieszkanie w stylu vintage

Mieszkanie w stylu vintage to marzenie wielu osób, zwłaszcza kobiet. Słodkie wnętrza, nieco uwodzicielskie i baśniowe – nie sposób nie czuć się w nich dobrze. Coraz więcej osób zatem zastanawia się nad tym stylem w swoim mieszkaniu. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, aby z tego urokliwego stylu nie stworzyć kiczowatej, niestrawnej papki.

Meble w stylu vintage gdzie kupić?

Szukając mebli w stylu vintage warto przejrzeć dobrze Internet, gdyż często można znaleźć prawdziwe perełki. I to nie tylko w sklepach meblowych, ale również warto sprawdzić ogłoszenia innych użytkowników Internetu. Bardzo często ludzie chcą pozbyć się starych mebli i często oddają je nawet za darmo. Warto ”zapolować” na taką okazję, gdyż może się okazać, że wymarzony stolik czy szafę dostaniemy od kogoś, kto właśnie się przeprowadza i nie może zabrać tego mebla ze sobą.

Mieszkanie w stylu vintage

Mieszkanie w stylu vintage

Styl vintage w mieszkaniach – czym się charakteryzuje?

Wnętrza w stylu vintage cieszą się bardzo dużą popularnością, ale nie każdy wie czym się one charakteryzują. Przede wszystkim jest to nieco ‘’babciowaty’’ styl przenoszący nas o kilkadziesiąt lat wstecz. Głównie chodzi w nim o połączenie elementów przeniesionych z różnych przeciwieństw. Mieszkania w stylu vintage to zazwyczaj mieszanka nowoczesnych dodatków ze starymi meblami. W stylu vintage chodzi głównie o to, aby łączyć ze sobą takie elementy, które pozornie ze sobą nie pasują.

Leave a Reply