Szafy pełne rozwiązań!

Multifunkcyjność jest dzisiaj synonimem dobrej inwestycji. Wszystko, co daje nam wiele możliwości, jest dla nas korzystne i przez nas pożądane. Nie inaczej jest z szafami na wymiar, które nie tylko zaskakują pod względem designu, ale przede wszystkim są przedmiotem pożądania z powodu swojej uniwersalności.

Współczesne szafy na wymiar to nowoczesne konstrukcje o zaskakujących formach, pełne funkcjonalnych rozwiązań, wykonane z materiałów najwyższej jakości, których fronty stanowią nie tylko zamknięcie samego mebla, ale nieodłączną część aranżacji całego pomieszczenia.

Szafa, która kiedyś witała gości w przedpokoju, a później zadomowiła się w sypialniach, dzisiaj jest uniwersalnym meblem znajdującym zastosowanie praktycznie wszędzie. Z powodzeniem pełni funkcję garderoby, magazynu na różnego rodzaju rzeczy i oczywiście nieodłącznego elementu wystroju wnętrza. A wszystko dlatego, że szafy na wymiar, nie są już tylko szafami. W rzeczywistości są spełnionym marzeniem swoich właścicieli, rozwiązującym raz na zawsze problem z praktycznym i dyskretnym przechowywaniem otaczających nas przedmiotów.

Wykorzystaj każdy skrawek wolnej przestrzeni!

Szafy na wymiar Komandor swoją rosnącą popularność zawdzięczają możliwości niemalże dowolnego zagospodarowania ich przestrzeni. Takie rozmieszczenie na zamówienie wszystkich wewnętrznych elementów, z podziałem na poszczególne sekcje i strefy, gwarantuje nam wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie stwarza przed nami ten wyjątkowy mebel. Dzięki temu w jednej szafie możemy przechowywać odzież wierzchnią, buty, garnitury, koszule, żakiety i garsonki, a także pościel, bieliznę oraz sprzęty domowe, takie jak np. AGD.

Szafy firmy Komandor

Co ważne, szafy firmy Komandor umożliwiają także zagospodarowanie całej dostępnej powierzchni – od podłogi po sufit, w tym nieustawne wnęki i trudne do wykorzystania rejony fikuśnych poddaszy. Szafy na wymiar w zależności od miejsca usytuowania oraz ich kształtu dzielą się na:

  • szafy pełne
  • szafy wnękowe
  • szafy narożne typu L
  • szafy z pawlaczem

Dostępne są również konstrukcje, w których jako część szafy adaptuje się istniejące w pomieszczeniu ściany. Dzięki temu ich wykonanie jest sporo tańsze. Wykorzystanie dostępnych ścian, jako boków czy tylnej części mebla, znacznie ogranicza koszty jego wykonania, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza oraz wyjątkowego designu samego frontu.

Otwierasz jak chcesz

Nieoceniona i charakterystyczna dla szaf w zabudowie jest również wygoda pod względem doboru sposobu ich otwierania. Rozwiązań jest kilka i należą do nich:

  • drzwi przesuwne
  • drzwi uchylne
  • drzwi składano przesuwne
  • drzwi podwieszane (bez torów podłogowych)

Dowolność wyboru obejmuje również ilość skrzydeł czy ich szerokość, nie wspominając o kolorze oraz materiale, z jakiego zostaną zbudowane. Tutaj także oferowanych rozwiązań jest wiele – począwszy od drewna, poprzez szkło, lustra, na płytach meblowych lakierowanych czy akrylowych skończywszy.

W jednej szafie można zastosować kilka systemów otwierania drzwi w różnych konfiguracjach np. dwa skrzydła przesuwne i jedno uchylne itp. A wszystko możliwe jest dlatego, że szafy na wymiar są robione na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są w 100 procentach dopasowane do wystroju wnętrza, a także do najbardziej spersonalizowanych potrzeb klienta. Z tego powodu są to szafy pełne rozwiązań, które spełniają nasze oczekiwania pod każdym możliwym względem.

Leave a Reply