Znany producent sprzętu RTV i AGD – Kernau opinie

Firma Kernau proponuje sprzęt AGD i RTV w bardzo atrakcyjnej formie. Mocną stroną firmy jest wieloletnie doświadczenie właśnie w dziedzinie produkcji sprzętu kuchennego oraz współpraca z europejskimi producentami. Z Kernau Polska współpracują fabryki z Niemiec, Włoch, Francji, Hiszpanii. Firma Kernau posiada 120 punktów serwisowych w całej Polsce. Produkty Kernau idealnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach, kolorystyka i wizualna całość odpowiadają wnętrzom klasycznym i minimalistycznym. Można wybierać wśród wielu modeli i urządzić swój dom  ze smakiem i pewnością najwyższej jakości. Dom ma być miejscem odpoczynku i relaksu, a nie kojarzyć się z ciągłym wykonywaniem obowiązków. Ze sprzętem Kernau zaoszczędzi się czas w codziennych domowych pracach, a nowoczesne technologie ułatwią nam wiele czynności. Cechuje je użyteczność, dbałość o ekologię i niezawodność.

Najnowsze rozwiązania zastosowane w sprzęcie Kernau

W urządzeniach Kernau zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Piekarniki posiadają termo obieg 3D, który zapewnia równomierną temperaturę w piekarniku. Są one wyposażone w system chłodzenia obudowy i szyby piekarnika. Urządzenia te są bardzo eleganckie, idealnie pasują do kuchni minimalistycznych. Posiadają chowane pokrętła push-push, które są umieszczone w obudowie piekarnika. Bardzo użyteczna okazują się zastosowana w nich powłoka touch- free, która zabezpiecza przed pozostawianiem śladów po palcach na froncie piekarników. Chłodziarko – zamrażarki Kernau posiadają optymalne ustawienia temperatury z równoczesnym oszczędzaniem energii, są przestronne i idealnie pasują swoim wyglądem do nowoczesnych kuchni.

Opinie o Kernau

W poszukiwaniu dobrej jakości i oszczędności

Zmywarki Kernau są bardzo ekonomiczne, zużywają małą ilość wody. Posiadają one również program auto intensywny, który przeznaczony jest do bardzo zabrudzonych naczyń. Dzięki wykorzystanemu sensorowi zabrudzeń mamy pewność, że odpowiednio zostanie dobrana temperatura do rodzaju zabrudzeń. Ciekawym rozwiązaniem są również automatyczne korki w zlewozmywakach Kernau oraz system odkamieniania w bateriach, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej higieny. Takie propozycje są wygodnym rozwiązaniem. Zastosowane technologie w sprzęcie Kernau zadziwią swoją ergonomicznością niejednego użytkownika. Dzięki nowoczesnym technologiom opinie o firmie Kernau są bardzo pozytywne. Popularność tych produktów w szybkim tempie rośnie. Sama firma ciągle poszerza swój asortyment o coraz to nowy, doskonalszy sprzęt. Kernau Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Dbałość o klienta

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, należy skorzystać z pomocy wykwalifikowanego personelu. Można uzyskać dodatkowe informacje dzwoniąc na infolinię lub udać się bezpośrednio do punktu serwisowego. Firma Kernau dba o swoich klientów, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Dotyczy to nie tylko użyteczności sprzętu, ale również jego walorów estetycznych. Opinie o produktach Kernau są bardzo zadawalające, cały czas powiększa się grono odbiorców i zwolenników tej marki. Ta znana firma współpracuje z europejskimi producentami, korzysta również z doświadczenia innych przedsiębiorców i najnowszych metod produkcji. Kernau Polska kieruje się dobrem swojego klienta, podąża za najnowszymi trendami technologicznymi i designerskimi w obszarze produktów RTV i AGD.

Nowoczesne aranżacje w stylu Kernau

Pralki, zlewozmywaki, płyty grzewcze, chłodziarki są zaprojektowane według najnowszych trendów wnętrzarskich. Obecnie na topie jest cały czas minimalizm, który łączy w sobie prostotę, nowoczesne przestrzenie i funkcjonalność. Pięknie prezentują się piekarniki pokryte czarnym szkłem. Takie modele łączą ze sobą  klasykę, elegancję i oryginalność. Kolorystyka proponowanych urządzeń to zazwyczaj różne odcienie szarości i czerń. W minimalistycznej kuchni zawsze panuje ład i harmonia, wszystko ma swoje miejsce. Minimalistyczne meble przybierają najprostsze formy tak jak urządzenia Kernau.

Leave a Reply